Juss Haasma naistepäeva kontserttuurist: meie edu taga on sisemine ilu

"Ringvaates" olid külas Juss Haasma, Koit Toome ja Kalle Sepp, kes lähevad naistepäeva eel ühisele kontserttuurile. Grete Lõbu korraldas neile äraarvamismängu, kus nad pidid hakkama kiiresti laulma lugu, kus kõlas vastav naisenimi.

"Meie edu taga on sisemine ilu ja selle peale me kavatseme lisakontsertidel mängida," selgitas Juss Haasma "Ringvaates" ja lisas, et nende kontserdil on luubi all ka naiste mured ja probleemid. "Kas me neid vahetekstides lahkame, see on teine asi, aga me läheneme neile probleemidele musikaalselt."

Kalle Sepa arvates on naistepäev lihtsalt meeldetuletus meestele, et tasub iga päev natukene naistepäeva pidada. "Aitab meelde tuletada, et hoidke oma naisi meeles ka teistel päevadel," ütles ta.

Äraarvamismängus rebis Juss Haasma algul kiirelt ette, kuid lõpptulemusena võitis siiski Kalle Sepp. "See mäng näitab hästi, et noorematel meestel on lihtsalt kiiremad refleksid, ma olen nagu diiselmootor, kes peab algul soojenema," ütles Koit Toome enda kaitseks.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: