Hannes Hermaküla selgitas välja kõige vettpidavama postkasti

Enne kevadvihmasid selgitas "Ringvaate" reporter Hannes Hermaküla välja, milline on kõige vettpidavam postkast

Hannes Hermaküla kinnitas "Ringvaates", et paljudel inimestel on postkastidega häda, et sees olev post saab märjaks. "Ma olen asunud nüüd hea ja korraliku postkasti otsingule, sellise, mis peab tuult, vihma, pussnuge, rahet ja möödasõitvate autode pritsmeid."

Hermaküla tõi ka välja, et vahel on ta jätnud postkontorisse pakile järgi minemata, sest pakikutse on vajunud kuskile postkasti põhja lume sisse ja ta pole osanud seda sealt otsida. "Probleem on selles, et postkasti taha tekib kohev lumemüts, mis hakkab ennast vaikselt postkasti sisse pressima."

"Ringvaate" postkasti-testis on kolm erinevad postkasti. Esimene neist on kõige odavam, 22-eurone postkast, teine juba pisut kallim 36-eurone postkast ja lõpetuseks kõige kallim, 60-eurone postkast. Tstimiseks pritsis Hermaküla neid voolikuga, mis andis kätte ka tulemused - kõige paremini pidas vett kalleim ja kõige halvemini odavaim postkast.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: