Raadio 2 lükkab ETV2 ekraanil käima värske ja vaba muusikasaate "R2TV"

Esmaspäeval, 4. märtsil jõuab esmakordselt ETV2 ekraanile värske muusikasaade "R2TV", mis võtab koos Raadio 2 melomaanidega ette kodumaised artistid, peosarjad ja lavatagused. Kord kuus tehakse tiir peale kõigele põnevale, mis Eesti muusikaelus toimub.

Alates 4. märtsist võtavad Raadio 2 saatejuhid ja DJ-d koha sisse ETV2 ekraanil, et muusikaelus toimuv nüüd pildis ka televaatajateni tuua. "R2TV" hoiab kätt pulsil Eesti artistide käekäigul kodumaal ja võõrsil ning annab hoogsate reportaažidega võimaluse piiluda lavatagustesse, bändiruumidesse ja stuudioseinte vahele. 

"R2TV" taga seisab kogu Raadio 2 kirju seltskond oma eristuvate maitsete ja teadmistega. Muusikaliselt mitmekesise taustaga on ka saatejuhid Jon Mikiver ja Eisi Mäeots, kes Raadio 2 kuulajatele tuttavad saadetest "Rokiministeerium" ja "Tallinn Express". "Valimine oli keeruline, oli pikk arutelu ja väga põhjalik, suur komisjon," selgitas saate vastutav toimetaja Maarja Merivoo-Parro, et häid saatejuhikandidaate oli palju.

Esimeses saates räägitakse põnevast persoonist, huvitavast peosarjast, olulisest festivalist ja minnakse kümnetesse bändiruumidesse. Täpsemad teemad selguvad juba saates. "Viime vaataja sinna, kuhu sageli ei pääse," lubas Merivoo-Parro ja märkis, et avasaates külastatakse eksperimentaalset tehnopidu ja tutvustatakse salapärast maja, kus teevad proovi umbes pooled edukad Eesti bändid. 

Kui ETV2 ekraanile jõuab R2TV kord kuus, esimesel esmaspäeval, siis veebis hoiab saade iganädalaselt muusikauudistel ja -videotel silma peal ja annab muusikasõpradel võimaluse kaadritaguseid uudistada ning edetabelite koostamisel kaasa lüüa. 

"R2TV" alustab ETV2 ekraanil esmaspäeval, 4. märtsil kell 21.00.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: