Tanel Toom: kui saalis istub 350 inimest, on ka 350 erinevat arvamust

Suurfilmi "Tõde ja õigus" režissöör Tanel Toom tõdes, et kuigi seni on tagasiside olnud üllatavalt positiivne, on film olnud liig avähe aega kinos, et põhjapanevaid järeldusi teha.

"Saalis on 350 inimest, sealt tuleb välja 350 erinevat arvamust ja erinevat emotsiooni. Aga tõesti on väga palju head öeldud, vaatame, kuidas film edasi oma elu elab. Nii vähe päevi on see film väljas olnud," arutles Toom ETV ülekandes.

Toom meenutas, et ühed esimesed sõnad pärast filmi esilinastust ütles talle EV100 korraldustoimkonna juht Jaanus Rohumaa. "Jaanus Rohumaa ütles, et fantastilised näitlejatööd, fantastilised näitlejatööd. Selle üle, kui teine lavastaja nii ütleb, siis loomulikult on väga hea meel," tõdes Toom.

Kuigi Tammsaare kuulsast teosest nähtub, et tee tööd palju jaksad, armastust ei pruugigi tulla, siis Toomi elus on teisiti. "Enda elu näitab, et tegelikult võib tulla küll. Oleneb, mis tööd sa teed ja kuidas sa teed. Eks seda tööd, mida sa teed, peab väga armastama, siis on see armastuse idu seal olemas, mis tal siis muud üle jääb, kui saab ainult kasvada," selgitas režissöör.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: