"Ongi Koik" | Vastulause

Satiirisaates "Ongi Koik" sai sõna hiidlane Leige R. Vähejaus, kes esitas oma vastulause eelmises saates kõnelenud saarlasele.

"Viimases "Ongi Koik" saates esines üsna julgelt mingisugune Saaremaalt pärit vanamees, kes tegeles üsna julmalt hiidlaste vastase vihakõnega," sõnas Vähejaus ja rõhutas, et terve saatelõik oli saarlaste poole kaldu. "Seal esitati ka konkreetne faktiviga, sest seal öeldi selgelt välja, et meie pikali kukkunud puu oli viimane Hiiumaa puu, aga see on lausvale, meil tegelikult on Käina kandis veel kaks puud täitsa püsti."

Hiidlane seadis küsitavuse alla, kas eelmises saates sõna saanud mees oli üldse saarlane. "Murre oli küll selline, et nagu oleks saarlane ja võroka omavahel lapse saanud ja vanemad ei suutnud otsustada, kummale murdele jääda kindlaks, siis lõpptulemusena sündis mingisugune multikulti mölakas, kes ütles eetris, et kobras on kala, andke andeks, aga tooge nüüd padruneid selle peale."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ongi Koik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: