"Ongi Koik" ekstra | Influentser Uudu Peer: meestel on hääl, aga naistel on möla

Avaldame satiirisaate "Ongi Koik" lisamaterjali, mida on eksklusiivselt võimalik vaadata ainult portaalis. Klipi keskmes on influentser Uudu Peer, keda ajas Eesti Laul endast väga välja.

"Mina pöördun täna väga pettunult ja väga-väga pahaselt Eesti rahva poole, teate, ma ütlen teile siinkohal ausalt, ma olen olnud terve oma elu väga suur muusika austaja," ütles influentser Uudu Peer ja lisas, et ta on käinud lapsest saati vaatamas, kuidas tema ema käib kooris laulmas. "Ma ise koori sisse ei saanud, sest see kuradi koorijuht, nagu mul ema ütles, ei oska talenti hinnata, aga ilmselt on mängus ka see, et ma olen ideoloogiliselt väga ebamugav indiviid, kes räägib julgelt oma seisukohtadest."

Peer tahtis aga keskenduda just palaganile, mida Eesti Rahvusringhääling lihtsalt kurgust alla surub. "See nõme rahva raha raiskamine, millne nimi on Eesti Laul, annab väga selge signaali, et seal peaks kuulma eestikeelseid laule ja seda eestlaste esituses, mul tekib vaimusilmas kohe ette Tõnis Mägi või Raimondo Laikre," rõhutas ta ja küsis, miks võidab Eesti Laulu ingliskeelne lugu, mida esitab rootslane. "See ei ole just Eesti laul, mõelge ka, selle laulu kirjutas mingi Stig, see ei ole ju mingi Eesti nimi, järelikult see ei ole Eesti Laul, vaid vastik variserlik üritus, millega üritatakse hävitava Eesti keelt ja kultuuri."

"Mulle tegelikult meeldis vaadata seda, kuidas finaalis olid kolm meest, ma kohe tundsin, kuidas feministid on endast väljas, et miks naisi ei ole," sõnas influentser ja kinnitas, et meestel on hääl, aga naistel on möla. "Suures pildis on siiski oluline, et esikohal need esimesed kolm olid multikulti propaganda, seal oli rootslane, mingi grusiinlane ja Uku Suviste, kes on ilmselgelt juba Venemaa mõjuagent."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ongi Koik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: