Teenetemärk innustas Tiit Pruulit kehakaalu jälgima hakkama

Tiit Pruuli
Tiit Pruuli Autor/allikas: ERR

Valgetähe III klassi teenetemärgi kavaler Tiit Pruuli ütles, et tunnustuse esimene positiivne tulemus on juba käes, kui avastas hommikul Arvo Pärdi keskusesse minnes, et pintsak on veidi kitsaks jäänud.

"Mis tunnustus teeb? Tunnustus innustab. Omavahel öeldes, esimene asi täna hommikul, ma ei ole ammu pintsakut kandnud, ja ma vaatasin, et pintsakunööbid ei lähe hästi kinni. Ma mõtlesin, et no näed, nüüd on olukord selline, et ma pean oma kehakaaluga rohkem tegelema. Juba on esimene innustav ja positiivne asi sellest teenetemärgist olemas," rääkis Pruuli ETV saates "Ringvaade".

President Kersti Kaljulaid andis täna üle teenetemärgid ja Pruuli sõnul valdasid teda elevus, ärevus ja ülevus. "Kõik need sõnad, mis muus kontekstis võivad kõlada kuidagi liiga suureliselt või kohatult, täna ei kõlanud," lausus ta.

Pruuli ütles, et nagu ka president mainis, on Pärdi keskus ise oma aura ja arhitektuuriga midagi väga tasakaalukat, harmoonilist. "Ma lisaksin võib-olla, et väärikalt tasakaalukas," ütles Pruuli, et sündmus oli uhke.

Pruuli lisas, et on varemgi elanud kaasa neile, kes presidendilt teenetemärgi on pälvinud. "Kõik olid väga ilusad inimesed. Kui ma sain kätte oma tunnistuse, oli seal kirjas, et see on 3417.. Ma usun, et kõik need 3416 eelmist ja järgnevad on kõik toredad inimesed," lausus ta.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: