Eesti fotograaf muutis Tallinna varjupaiga koerad kunstiteosteks

"Ringvaates" oli külas fotograaf Jake Farra, kes käis Tallinna varjupaigas koeri pildistamas, et kutsuda inimesi üles neid adopteerima.

Jake Farra selgitas "Ringvaates", et ta proovib pöörata tähelepanu just nendele koertele, kes muidu nii palju tähelepanu ei saa. "Selle abil neile ka uued kodud leida," ütles ta ja lisas, et kui ta Rakvere koertevarjupaigas samasuguseid pilte tegi, leidsid kaheksa koera endale uue kodu.

"Need viis koera, kelle me hetkel valisime, olid need, kes on seal kõige kauem olnud, ja ka need, kes ei pruugi kohe peret leida," sõnas Farra ja nentis, et väikesed koerad ja kutsikad leiavad kiiresti endale uue pere, kuid suurtel koertel on keerulisem. Samas tõdes ta, et kuna Tallinnas on inimesi rohkem, siis liiguvad ka koerad kiiremini uutesse peredesse. "Praegu on varjupaigas 27 koera, kellest seitsmel on põhimõtteliselt pere juba olemas."

"Mulle väga meeldivad koerad, ma olen pikalt mõelnud koera võtmise peale," rõhutas fotograaf ja lisas, et praegusel hetkel on tema elustiil liiga aktiivne. "Koer nõuaks lihtsalt rohkem pühendumist."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: