Marko Reikopist sai virtuaalreikop

Eesti tehnoloogiaettevõte Wolf3D juht Timmu Tõke tegi Marko Reikopist avatari.

Wolf3D on Eesti ettevõte, mis toob 3D-skaneerimise vahendusel inimesi virtuaalmaailma ning millest on kirjutanud ka mainekasmajandusajakiri Forbes, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Avataride eesmärk on teha inimesest virtuaalkoopia, keda saab kasutada näiteks mängudes. Wolf3D looja Timmu Tõke selgitas, et tegelikult luuakse avatare tulevikule mõeldes, kui virtuaalmaailm muutub ka kommunikatsiooniplatvormiks. "Tavainimesel ei olegi seda vaja, hetk, mille jaoks me seda teeme, saabub kolme või viie aasta pärast," lausus ta.

Marko Reikop tõdes, et virtuaalreikop on temaga tõesti sarnane. "Peab vist hakkama arvutimänge mängima, kuna selline avatar on mul olemas," arutles saatejuht.

Tõke ütles, et inimesed tahavad tihti, et nende virtuaalversioon oleks kuidagi ilustatud. "Eesmärk selle avatari puhul on olla multikaversioon sinust, mitte täpselt jäljendada vaid olla virtuaalversioon," selgitas Tõke.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: