Kuula: Anna Kaneelina avaldas omanimelise debüütalbumi

Anna Kaneelina
Anna Kaneelina Autor/allikas: Helina Kõrm

Muusik Anna Pärnoja ehk artistinimega Anna Kaneelina andis välja omanimelise debüüalbumi. Muusikutena löövad plaadil kaasa ka Erki Pärnoja, Joel-Rasmus Remmel, Peedu Kass ja Filip Leyman.

"Kogusin oma debüütalbumi muusika kirjutamiseks aastaid julgust ning ainest," sõnab Anna Pärnoja ja lisas, et see album võtab kokku ühe olulise etapi tema loometeest. "Album räägib inimeseks olemisest, endaks kasvamisest. Armastusest, pettumusest ja õppimisest ning hirmudest. Minna ja tulla laskmisest, usaldusest. Universaalsetest tunnetest, mida inimene ühel või teisel eluetapil tunda võib," selgitas ta.

Pärnoja rõhutas, et albumi "Anna Kaneelina" valmimise protsess on olnud talle väga isiklik. "Olen plaadi tegemise käigus enda sees päris korralikul reisil käinud, aga nüüd, kui ma plaadi vabaks annan, saab see puudutada ka teisi ja kõneleda kõigiga, kes ennast nendes samades mõtetes ja tunnetes ära tunnevad."

Singlile "Thunder" ilmus ka muusikavideo, mis räägib muusiku sõnul hirmudest ja enese seatud piirangutest vabanemisest. "Tundsin, et läbi tantsu saan neid hirme veel rohkem endast eemale nõiduda," selgitas Anna Kaneelina ja lisas, et operaatori ning režissöör Jekaterina Abramova minimalistlik idee mustast ruumist ning sellisel moel valguse kasutamisest andis talle vabaduse läbi liikumise olla tema ise.

Uue plaadi materjali esitleb Anna Kaneelina 2. märtsil Talvejazzi raames Kumus ja 29. märtsil Tallinn Music Weeki raames F-Hoone Mustas saalis. Koos lauljaga on laval Erki Pärnoja kitarrilt, Joel-Rasmus Remmel klahvpillidel, Peedu Kass bassil ja Ahto Abner trummidel.

Kuula albumit:

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: