"Ringvaade" vaatas, mis toimus Eesti Laulu kulisside taga

Nädalavahetusel toimus Eesti Laul, kus "Ringvaade" käis kaameraga pikalt ringi.

"Ringvaade" leidis vahetult enne võistluse algust üles Eesti Laulu endise peaprodutsendi Mart Normeti, kes tunnistas, et väga teistsugune on sel aastal võistluse korraldusest eemal olla. Ta lisas, et korraldama ta ise joosta ei tahaks, aga närv on suurem sees kui eelmistel aastal.

"See on nii, et kui lähed kodulinna tagasi, siis vaatad, mis tänavad on muutunud ja mis on saanud sellest nurgapealsest poest. Kõik on justkui sarnane, aga ei ole ka ja tekib selline reaalsuse nihe."

Üks õhtujuhtidest, Piret Krumm tunnistas vahetult enne ürituse algust, et kehatemperatuur on igas mõttes kõrgem. "Aga mitte halvav närv, vaid pigem on tore."

Krumm märkis, et teise, üllatusõhtujuhiks osutunud Karl-Erik Taukariga nad midagi varem koos teinud ei ole. "Me oleme vist mõnel peol koos olnud."

Helilooja Sven Lõhmus tunnistas, et tal on täitsa suva, et lugusid hindab välismaine žürii. "Seepärast on huvitav jälgida, milliste parameetritega nemad arvestavad. Samas ma olen alati selle poolt olnud, et pilk kõrvalt on väga värske."

Victor Crone'i isa Henrik Fritz-Crone tunnistas pärast poja võidu väljakuulutamist, et tema süda lööb nagu haamer. "Olin väga närvis. Ta oli küll kõigis ennustustabelites tipus, aga nagu teistelegi ütlesin – mulle ei meeldi favoriidid. Minule meeldivad peksupoisid. Minu lemmik oli Uku Suviste."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: