"Terevisiooni" ja AK lühiuudiseid loeb sellest nädalast Erle Loonurm

Erle Loonurm
Erle Loonurm Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Nii "Terevisiooni" kui ka kella 17.00 "Aktuaalse kaamera" lühiuudiseid loeb esmaspäevast Erle Loonurm.

"Erle on vaatajatele tuttav ERR-i raadiouudistest. Ta on teinud kaastööd ka "Aktuaalsele kaamerale" ja Klassikaraadiole," selgitas ERR-i teleuudiste juht Liisu Lass.

"Erle tugevuseks on kindlasti tema varasem raadiotöö ja eetrikogemus ning lai silmaring, mis uudistetöös väga oluline," lisas Lass.

Erle Loonurme sõnul "Terevisiooni" tarvis varajane ärkamine teda ei hirmuta, kuna raadiotöö tõttu on tal vastav kogemus juba olemas. "Mul on väga hea meel "Terevisiooni" uudistega inimesi äratada ja ka kell 17.00 "Aktuaalset kaamerat" vahendada, kuna kaks ja pool aastat raadiouudistes on tekitanud soovi ka telemaastikul kätt proovida," kommenteeris ta värsket ametit.

"Tele-eeter on raadiost kindlasti erinev, kuid nii nagu raadiogagi, on kõige parem kool otse-eeter ise ehk praktika. Öeldakse ju saate puhul, et see ei saa kunagi valmis, vaid läheb eetrisse. Uudistega on sama - neid võib lihvida ja täiendada lõpmatuseni, kui kell kukub, tuleb lihtsalt eetrisse minna," lisas Loonurm.

"Terevisiooni" ja "Aktuaalse kaamera" kella 17.00 uudistega jätkavad Erle Loonurme kõrval Elo Ellermaa ja Juhan Kilumets.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: