Tele-eetrist välja jäänud klipp: "Ongi Koik" ja Venemaa imerelv

Venemaal on leiutatud uus imerelv, mis paneb vastased hallutsinatsioone nägema ja oksendama. Imerelv suudab valguskiirte abil vaenlasi pimestada ja panna neid ruumitaju kaotama. Lõppkokkuvõttes on vaenlastel lihtsalt väga halb olla.

Kusjuures halb ei hakka imerelva ohvritel kohe. Alguses muutub imerelvast tabamuse saanud inimene rõõmsaks ja uurib tüütuseni kaasvõitlejate käest, kas nad teda ikka austavad. Katsete käigus hakkasid paljud katsealused laulma, tantsima ja karmoškat mängima. Hiljem aga tekkisid raskused sihtimisel, pea hakkas pööritama ja tulid ka hallutsinatsioonid.

Nagu luureinfost võib välja lugeda, leiutasid venelased viimaks kontaktivaba viina ehk kaugvodka. Kaugvodka abil saab vene viina joobetunnuseid tekitada kuni viie kilomeetri kaugusel asuvale vaenlasele.

Imerelva Vene armee arvatavasti kohe kasutusele ei võta, sest vahel juhtub, et tulistatakse kogemata omasid. Kui see juhtub, siis peab olema kohe võtta teine imerelv, mis edastab valguskiirtena hapukurki. Kaugsakuska väljatöötamine alles käib.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: