Peatoimetajate mõõduvõtt: raadiopäeva eksamil kukkus läbi üks peatoimetaja

Klassikaraadio peatoimetaja Tiia Teder, Vikerraadio peatoimetaja Ingrid Peek ja Raadio 2 peatoimetaja Kristo Rajasaare läbisid raadiopäeval eksami, mille oli ette valmistanud "Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe.

Libe lasi eksami esimeses voorus 1947. aasta Felix Moori reportaaži laulupeolt ning küsis tähelepanuküsimusi. Pärast esimest vooru sai Klassikaraadio ühe, Vikerraadio kaks ja Raadio 2 kolm punkti.

Teises voorus lasi Libe peatoimetajatele üheksa sekundi jooksul viis klippi nende oma raadiojaamade saatejuhtidest, mille jooksul pidid osalejad ära arvama, kellega on tegemist. Teise vooru järel oli Klassikaraadiol 26 trahvipunkti, Vikerraadiol 23 trahvipunkti ja Raadio 2-l kümme trahvipunkti.

Kolmandas voorus pidid peatoimetajad nimetama trahvipunktidega võrdse arvu saateid, mis nende raadiokanalites jooksevad. Kristo Rajasaare ja Tiia Teder läbisid eksami edukalt, Vikerraadio peatoimetaja Ingrid Peek kukkus eksami läbi.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: