Eesti Laulu nädal toob ekraanile kaks kontserti ja kolm erisaadet

Sel neljapäeval ja laupäeval selguvad Tartus need 12 artisti, kes pääsevad Eesti Laulu suurde finaali, mis toimub 16. veebruaril Saku Suurhallis.

Lisaks poolfinaalidele jõuab sel nädalal televaatajateni kolm erisaadet, mis annavad humoorikate reportaažidega edasi kohapealse melu.

Esimest korda jõuab Eesti Laul kaasaelajateni kolme avaliku kontserdiga. Poolfinaalid toimuvad juba sel neljapäeval ja laupäeval Tartus – aasta oodatuimast muusikapeost teevad otseülekande ETV ja ETV+, veebi vahendusel saab suursündmusele kaasa elada ERR.ee portaalis.

Kokku astuvad poolfinaalides võistlustulle 24 artisti, neist 12 ootab ees suur finaal 16. veebruaril. Seekordset Eesti Laulu veavad laval hea huumori poolest tuntud Ott Sepp ja Piret Krumm, neile lisaks on juba poolfinaalides oodata ka mitmeid üllatusi. Kui esimeses poolfinaalis astub lavale Maarja, kes esitab täiesti uues võtmes loo "Keelatud maa", siis teise poolfinaali üllatusartist selgub alles otsesaates laupäeval.

Lisaks poolfinaalidele saavad televaatajad osa ka kõigest sellest, mis toimub Tartu Ülikooli spordihoones lisaks lavashowle. Laupäeval juhatab poolfinaali sisse ETV erisaade algusega 18.45. Tartusse suunduvad Eesti Laulule aga kaasa elama ka Märt Koik, Mattias Naan ja Kaarel Nõmmik, kes võtavad neljapäeval ja laupäeval ETV2 ekraanil kohal sisse humoorika erisaatega "Ongi Eesti Laul" – lõbusa trio otselülitused spordihoonest algavad mõlemal päeval kell 21.

Eesti Laulu poolfinaalide otseülekanded algavad ETV, ETV+ ja ERR-i portaalis neljapäeval ja laupäeval kell 19, otseülekanne jätkub kell 21.30, pärast "Aktuaalset kaamerat". Erisaade "Ongi Eesti Laul" on ETV2 ekraanil neljapäeval ja laupäeval kell 21. Erisaade "Eesti Laulu eel" on ETV ekraanil laupäeval kell 18.45.

Kõik poolfinaalide laulud leiab Eesti Laulu kodulehelt.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: