Plaadifirma peatas R. Kelly muusika väljaandmise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

R Kelly
R Kelly Autor/allikas: AP/Scanpix

R. Kelly väidetava käitumise õiguslikud tagajärjed pole endiselt teada, nagu seda pole ka tema tulevik muusikuna – TMZ teatab, et R. Kelly on oma plaadifirmas RCA ja viimase emaettevõttes Sony kantud musta nimekirja.

Ettevõte keeldub R. Kelly muusika finantseerimisest, tootmisest, turustamisest või avaldamisest, kuni tema väidetavate seksuaalkuritegude uurimine kahes osariigis jätkub.

R. Kelly olevat valmis välja andma uut muusikat ja tal on RCA-ga sõlmitud lepingu (mille tingimusi ei ole avalikustatud) täitmiseks vaja välja anda veel kaks albumit, kuid plaadifirma ei tagane oma seisukohast.

R. Kelly viimane album oli tema 2016. aasta jõulualbum "12 Nights of Christmas". Eelmisel aastal andis R. Kelly Soundcloudi vahendusel välja pea 20-minutilise loo "I Admit", kus ta rääkis mitmetest endaga seotud vastuoludest ja vabastas end igasugusest süüst seoses sellega.

RCA ei ole jaganud ühtegi ametlikku avaldust R. Kelly tuleviku kohta ettevõttes ega tema seoses tema õiguslike probleemidega pärast uute süüdistuste ilmnemist. Aga RCA kaalub oma võimalusi, kuidas oleks kõige parem Kelly leping lõpetada ilma kohtuvaidluse või muu finantspuudujäägita. Näiteks nn moraaliklausel võiks tagada ohutu tühistamise.

Nädalavahetusel külastas Chicago politsei R. Kellyt tema Trump Toweri elukohas, reageerides teatele, et ta hoidis seal kaht naist pantvangis, mida naised eitasid. Kolmapäeval vaatavad linnavõimud üle R. Kelly stuudio Chicagos, et teada saada, kas ta rikub tsoonieeskirju, kui laseb inimestel (potentsiaalselt oma väidetavatel ohvritel) seal elada.

Toimetaja: Merit Maarits

Allikas: Vulture

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: