Galerii: Telemajas valmistutakse uueks laulusaateks

Sel kevadel jõuab ETV ekraanile uus laulusaade "Tähtede lava". Ettevalmistused uueks showks algasid juba täna, kui telemajja kogunesid andekad laululapsed üle Eesti.

Kevadel vaatajate ette jõudev laulusaade "Tähtede lava" annab lava noortele andekatele lauluhuvilistele, kes on saatesse jõudnud läbi piirkondlike lauluvõistluste. Tallinnas telemajas toimuvatele salvestustele koguneb sel nädalavahetul ligi sada last vanuses kuni 13 eluaastat, et püüda edasipääsu saatesse, millele ETV ekraanil saab kaasa elada juba märtsis.

"Tähtede lava" jätkab Eesti Televisiooni pikka laste laulusaadete traditsiooni, mis on aastakümnete jooksul toonud vaatajateni saated nagu "Laulukarussell", "Entel-tentel" jpt.

Uus show pakub lisaks laulule ka ohtralt nalja ja lustimist, sest saatejuhtideks on alati heatujulised ÖED ehk Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand, nende kõrval saab saatejuhina tuleristsed näitleja Karl Robert Saaremäe. Tuntud eestlaseid liitub uue saatega aga teisigi, seda nii laval kui ka lava taga.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: