Jaan Pehk: lavatehnikud saavad puhata, kui meie kord on

Möödunud nädalavahetusel valmistusid Eesti Laul 2019 poolfinalistid telemajas peagi algavaks võistluseks. Võistlusloo "Parmumäng" esitajad Cätlin Mägi ja Jaan Pehk tõdesid, et enne suurt võistlust neil suurt pabinat pole.

"Närvilised ajad on möödas, me oleme rahulikud vanainimesed," selgitas Jaan Pehk Menule, öeldes, et homme peetakse saunaõhtut ja sellise tempoga poolfinaali suunas liigutaksegi.

Kuigi välismaalased Youtube'i keskkonnas "Parmumängule" suurt edu ei ennusta, on Pehki sõnul oluline, et Eesti Laulul oleks sõbralik koosviibimine ja hea muusika.  

"Parmumängus" on oluline roll parmupillil ning Cätlin Mägi sõnul pole see mingi naljapill. Naine esitas parmupillil "Sepapoisse", tõestades, et instrumendiga saab tõesti ka lugusid mängida. Lisaks on parmupilli boonuseks selle suurus. "Kindlasti mugavam kui Estonia klaver, tehnikud saavad puhata sellel ajal, kui meie kord on," selgitas Pehk, et pill mahub taskussegi ära.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: