Ewert and The Two Dragons lükkab Tartu kontserdid Ewert Sundja haiguse tõttu edasi

Ewert and The Two Dragons
Ewert and The Two Dragons Autor/allikas: Herkki Merila

Järgmisel nädalavahetusel toimuma pidanud Ewert and The Two Dragonsi albumi "Hands Around the Moon" esitluskontserdid ERM-i blackboxis lükkuvad haiguse tõttu edasi.

Uued kontserdikuupäevad on 6. ja 7. märts. Kõik teised kontserdid toimuvad plaanipäraselt.

Järgmisel nädalavahetusel toimuma pidanud Ewert and The Two Dragonsi välja müüdud kontserdid lükkuvad märtsi kuna bändi solist Ewert Sundja haigestus. "Mul on küll väga kahju, kuid järgmisel nädalalõpul ei suudaks ma endast laval veel sada protsenti anda. Seetõttu võtsime vastu raske otsuse liigutada Tartu kontserdid märtsi algusesse, et ei kannataks ei kontsertide kvaliteet ega minu tervis," sõnas Ewert.

Märtsi alguse kontsertidel kehtivad kõik seni ostetud piletid (6. märtsil 11. jaanuariks ostetud piletid ja 7. märtsil 12. jaanuariks ostetud piletid). Piletilevi ostab piletid tagasi kõigilt, kellele uued kuupäevad ei sobi.

Album "Hands Around the Moon" on saanud palju positiivset vastukaja nii fännidelt kui ka kohalikelt muusikakriitikutelt. Andrei Liimets kirjeldas ERR-i kultuuriportaalis, kuidas "koos "Hands Around the Mooni" muusikas oleva rahuga voogab kaasa mingi soe ja hea tunne.

Ewert and The Two Dragons esitleb uut albumit seitsme kontserdiga kodumaal:
17.01 – Kultuurikatel, Tallinn
1.02 – Kultuuriklubi Tempel, Pärnu
2.02 – Rakvere Teater
15.02 – Võru Kannel
16.02 – Viljandi Lennukitehas
06.03 – ERMi blackbox, Tartu
07.03 – ERMi blackbox, Tartu (lisakontsert)

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: