Eesti Muusikaauhinnad 2019 toob lavale kaitseväe orkestri ja Reigo Ahvena trummishow

Pilt proovist, esiplaanil Reigo Ahven.
Pilt proovist, esiplaanil Reigo Ahven. Autor/allikas: Eesti Muusikaauhinnad 2019

24. jaanuaril jõuab publikuni Eesti Muusikaauhinnad 2019 auhinnagala. Reedel andsid korraldajad teada, et esinejate nimekirja lisandus ka kaitseväe orkester, mis üheskoos muusiku Reigo Ahvenaga annab Saku Suurhallis sellise trummishow, mille sarnast Eestis varasemalt nähtud pole.

Trummarite juhendaja Reigo Ahven kinnitas, et tulemas on midagi väga erilist. "Sellist trummimängu tulevärki polegi olnud, mida me siin kuu aja pärast võime näha," kinnitas ta. Seda, mida täpsemalt oodata võib, ta ei avaldanud. "See on üllatus."

Trummarite näol on tegemist kaitseväe orkestri ajateenijatest rivitrummaritega. "Nad on ajateenijad, kes on muusikalise taustaga ja muusikalise taustaga poisid võivad kandideerida kaitseväe orkestrisse," selgitas kaitseväe orkestri tseremoniaaldirigent leitnat Simmu Vasar.

"Mulle tundub, et see on selline ressurss, mis väärib esitlemist ja näitamist," sõnas Ahven vastuseks küsimusele, et miks just ajateenijad kampa võeti. Ka kaitseväe orkestri tseremoniaaldirigent leitnat Simmu Vasar kinnitas, et Eesti Muusikaauhinnad kindlasti õige koht, kus esineda. "Kaitseväe orkester on ikkagi osa Eesti muusikast," sõnas ta ja lisas, et mulje on väga hea. "Ahven on teinud väga head tööd ja ma arvan, et kuu aja pärast tuleb sellest tõesti hea asi."

Eesti Muusikaauhinnad 2019 toimuvad 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Tunnustusi jagatakse kokku 17 kategoorias. Traditsiooniliselt kuulub auhinnagala juurde ka show, kus üllatusi jagub nii televaatajatele kui ka neile, kes Saku Suurhallis kohapeal on. Juba varasemalt on korraldajad kinnitanud, et lavale tulevad Lenna, Ewert and The Two Dragons ning Uudo Sepp. Esinejate täielik nimekiri jõuab publikuni jaanuari alguses.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: