Mikk Kaasik: eelistan mõminaräpile Ivo Linnat ja Tõnis Mäge

Saates "Hommik Anuga" on pühapäeval, 23. detsembril külas noor muusika ja näitleja Mikk Kaasik, kes vaatamata napile elueale armastab retromuusikat.

Filmist "Väikelinna detektiivid" ja esinemistest C-Jamiga tuttav Mikk Kaasik õpib Lähte ühisgümnaasiumi 9. klassis ja armastab matemaatikat, mis on temasse kodust sisse juurdunud: tema vanemad on matemaatikaõpetajad. Kooli kõrvalt sõidab ta pidevalt üle kümne kilomeetri Lähtest Tartusse muusikakooli ning armastab laulda ja klaverit mängida. Saates annab ta ülevaate ühe tubli teismelise elust, aga ta ei ole päris tavaline noormees: mõminaräpile eelistab vana poppi ja rocki.

"Mõminaräpp pole minu teema, minule meeldib laulda," ütles ta saatejuht Anu Välbale.

"Väga äge, kui inimene suudab nii kiiresti räppida," kommenteeris Mikk Nublut, "aga mina vahetan jaama." Tema lemmikraadiojaam on Retro FM ning eelistab kaasaegsele noortemuusikale Ivo Linnat, Tõnis Mäge ja Fixi.

Mikk paljastas saates ka ühe saladuse. Nimelt kardab ta vett ja filmis "Väikelinna detektiivid" ei olnud ta nõus vette viskuma. Miku asemel visati kivi ja monteeriti hiljem kokku, nagu hüpanuks tema.

Saates kõlas ka Mikk Kaasiku pala "Unustuste tänav" koos C-Jamiga.

Vaadake kogu intervjuud videost.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: