"Klassikokkutuleku" kolmas osa esilinastub korraga rohkem kui 20 kinos

"Klassikokkutulek" kolmas osa Autor/allikas: Pressimaterjalid

"Klassikokkutulek 3: Ristiisad" pidulik esilinastus toimub korraga rohkem kui 20 kinos.

Üle 20 Eesti kino on lubanud 22. jaanuaril täpselt kell 19.30 "Klassikokkutuleku" lõppvaatuse oma suurele ekraanile lasta.

"Omamoodi tänuavaldusena fännidele otsustasid filmitegijad seekord mitte piirduda vaid VIP-idega, kes Coca-Cola Plaza esilinastuse punasele vaibale kutsutakse, vaid anda võimalus oma vaip samal ajal lahti rullida ka kõigil teistel digikinodel üle Eesti," ütles filmi kinolevi pealik Siim Rohtla.

"Klassikokkutuleku" triloogia produtsent Kristian Taska sõnul on kolmandal ja viimasel osal kõvad šansid saada triloogia lemmikfilmiks. "Oleme seekordsete tantralaagrite ja beebidemölludega asja nii pööraseks ajanud, et nüüd peab see latt jääma teistele ja tublimatele kunagi üle hüpata. Meie, klassikokkutulekulased, rokime, armastame, nutame ja naerame nüüd viimast korda, aga selle eest täiega," rääkis ta.

Lisaks peakangelasi kehastavatele Mait Malmstenile, Henry "Genka" Kõrvitsale ja Ago Andersonile astub filmisaaga kolmandas osas üles mitmeid Eesti kuulsusi ning varasematest osadest tuttavaid tegelasi. Mõjukates kõrvalosades on Jan Uuspõld (tantrakoolitaja), Brigitte Susanne Hunt (Niina), Ott Sepp (Märten), Piret Krumm (Rita), Karmen Pedaru (Isabella), Venno Loosaar (sanitar), Sandra Ashilevi (registraator), Ago-Endrik Kerge (Mardi äi), Katrin Karisma (Mardi ämm), Saskia Alusalu (Pille), Marvin Inno (Viktor) ning eelmistest osadest tuttavad Kadri Rämmeld (Anne), Franz Malmsten (Joonas), Ingrid Margus (Hanna) ja Britta Soll (kirikuõpetaja) jpt.

"Klassikokkutuleku" produtseerinud Taska Film on tootjafirmaks populaarsetele Eesti filmile "Klassikokkutulek" (2016), "Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused" (2018), "Nimed marmortahvlil" (2002), "1944" (2015) ja "Sangarid" (2017). Komöödia algstsenaarium pärineb Taanist, Eesti jaoks kohandas originaalstsenaariumi hinnatud stsenarist, dramaturg ja näitleja Martin Algus, kes loo ülemeeliku huumoriga kohalikku konteksti tõi.

"Klassikokkutulek 3: Ristiisad" jõuab Eesti kinodesse 25. jaanuaril 2019.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: