Argo Aadli: tänapäeval on asju mõttetu kinkida

Näitleja Argo Aadli avas "Ringvaates" imelikke jõulupakke ning proovis nendele vahetult reageerida. Kingituste seas olid Iisaku rahvamajast pajatav raamat, paar sokke ja metallist roos.

Aadli oli siiralt õnnelik sokkide üle, kuid jäi Iisaku rahvamaja raamatu osas nõutuks. "Ega vist midagi ei oskaks väga peale hakata. Ma loodan, et ma millalgi avaks selle raamatu, aga ei julge lubada küll," tõdes ta.

Aadli ütles, et suhtub raamatute kinkimisse väga hästi. "Isegi kinkekaart on väga vajalik. Üldse tänapäeval asju kinkida, see jääb nõukogude aega. Tänapäeval on ohtlik, isegi mõttetu asju kinkida. Kinkekaardid, näiteks raamatupoe kinkekaart on väga hea kingitus," tunnistas ta.

Metallroosiga ei osanud Aadli samuti midagi pihta hakata. "Mina ei oska sellega mitte midagi teha, ausalt ka. Kingiks edasi näiteks," lausus Aadli, et nii raamat kui ka sokid olid roosi kõrval väga väärtuslikud kingitused.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: