Galerii: Kuldmikrofoni pälvis Kadi raadio vastutav toimetaja Tõnis Kipper

{{1545135720000 | amCalendar}}

Seekordse Eesti Ringhäälingute Liidu aastapreemia Kuldmikrofoni pälvis Kadi raadio vastutav toimetaja Tõnis Kipper.

Tõnis Kipper on juba kümme aastat vedanud raadio Kadis igapäevast saadet "Keskpäev", kus kõlab nii muusika kui räägitakse ka muudel teemadel. Samuti on Kipperil igal laupäeval portreesaade "Kohvitund", kus ta vestleb pikemalt mõne tuntud persooniga.

Kipper kommenteeris "Aktuaalsele kaamerale", et on saatejuhina ammu avastanud, et on kõik head küsimused ära küsinud. "Eriti selliste traditsiooniliste ürituste puhul, mis igal aastal järjekindlalt tulevad, siis ilmselt tulebki küsida neid samu asju, sest ilmselgelt on kuulaja iga kord uus, vähemalt ma loodan. Alati on võimalik leida neid nüansse, mida inimene ise ka ei tea ja alati tuleks küsida neid asju, mida sa ise ei tea, sest siis sa oled umbes võrdses seisus kuulajaga," lausus ta. Kipperi sõnul ei ole midagi hirmsamat kui omavahel hakkavad juttu ajama kaks valdkonna asjatundjat. "Mis see kuulaja seal siis teeb, ta ei saa millestki aru," põhjendas ta.

Raadio Kadi on Saaremaa, Hiiumaa, Muhu ja Läänemaa kohalik raadiojaam, mis on tegutsenud alates 1992. aastast. Tegemist on ka taasiseseisvunud Eesti esimense erakapitalil loodud sõltumatu kommertsraadiojaamaga väljaspool Tallinna.

Kuldmikrofon on alates 1995. aastast Eesti Ringhäälingute Liidu poolt välja antav eetriajakirjaniku aastaauhind, mille on varasemalt pälvinud näiteks Anne Erm, Vahur Kersna, Mati Talvik ja Tõnis Erilaid. Möödunud aastal anti Kuldmikrofon Owe Petersellile.

 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: