Heinz Valgu aluspesu ajas meditsiiniõe naerma: küllap mõtles, et on edev vanamees

Foto: ETV Ringvaade

Kunstnikust Heinz Valgust ja Lääneranna muuseumide juhatajast Marika Valgust ilmus raamat "Klapp ja kirg". Pikalt koos olnud paar tõestas, kui hästi nad tegelikult teineteist tunnevad.

ETV saade "Ringvaade" tegi Valkudele lustaka viktoriini, millest selgus, kes reisib rohkem, kes teeb paremini süüa või kes teab rohkem kultuurist. Paar avaldas ka, et nad ei tülitse omavahel. "Kui Marika hakkakski mingit tüli hõõruma, ma maandaks selle ära lolli naljaga. Ma vihkan lähedaste inimeste vahelisi tülisid," ütles Heinz Valk.

Paar avaldas ka humoorika jõulukombe. Nimelt kinkis Marika oma mehele jõuludeks kelmikate naisepiltidega aluspüksid. Püksid on põhjustanud ka kentsaka olukorra, kui Valk neid arsti vastuvõtul kandis. "Ma olin ükskord sunnitud arsti juures ennast alukate väele võrtma. Mul olid need plikapiltidega püksid jalas. Järsku märkasin, et õde, kes assisteeris, hakkas järsku itsitama. Mul tuli meelde, et mul olid need alukad jalas. Küllap ta mõtles, et on edev vanamees, kõrges eas veel kannab selliseid alukaid," naeris Valk.

Raamatus "Klapp ja kirg" fikseerib, sünteesib ja sõnastab Valkude suhet kõrvaltvaataja Enno Tammer.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: