ETV+ leviala laieneb kogu Eesti territooriumile

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
ETV+ Autor/allikas: ERR

Alates järgmisest kolmapäevast, 12. detsembrist näeb Eesti Rahvusringhäälingu telekanalit ETV+ vabalevi vahendusel kogu Eesti territooriumil. Leviala laienemisega on ETV+ televaatajatele edaspidi sama kättesaadav kui ETV ja ETV2.

Kui seni on ETV+ olnud vabalevis piiratud nähtavusega, siis järgmisest kolmapäevast katab telekanal kogu Eesti territooriumi, sh muutub nähtavus paremaks ka Ida-Virumaal, kus seni ei ole osades piirkondades olnud võimalik telekanalit tavaantenni vahendusel jälgida. "ETV+ leviala suurendamine on olnud teemaks juba alates kanali käivitamisest kolm aastat tagasi, tänavu kevadel otsustas valitsus eraldada selleks täiendavad vahendid," märkis ERR-i juhatuse liige Urmas Oru.

Leviala laienemisest võidavad ka senised ETV+ vaatajad, sest uuendusega kaasneb signaali kvaliteedi märgatav paranemine. Novembris vaatas Kantar Emori teleauditooriumi uuringu põhjal ETV+ programmi 289 000 inimest (15 min reach). Kanali populaarsemate saadete hulka kuuluvad venekeelne "Aktuaalne Kaamera", uuriv ajakirjandussaade "Insight", debatisaade "Kes keda?", hommikusaade "Kohv+", vestlussaade "Puudri show" jt. 

Leviala muutus toimub vastu 12. detsembri hommikut ning üldjuhul lisandub ETV+ kanalivalikusse automaatselt, ilma et vaatajad peaksid oma televiisorit või digiboksi ümber seadistama.

Vanemate televiisorite ja digibokside puhul võib siiski olla vajalik teostada uus kanaliotsing. Vajadusel saab selleks nõu Levira infotelefonilt 6804040.

Lisaks vabalevile näitavad erinevate lahenduste kaudu ETV+ programmi teenusepakkujad nagu Elisa, Telia ja STV. Jätkuvalt saab interneti olemasolul ETV+ programmi jälgida ka veebist, saated otse- või järelvaatamiseks leiab lehelt kanali kodulehelt.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: