Maa-amet: kaasaegne tants

Oled sa kunagi näinud Maa-ameti lennukit, mis igal aastal lendab üle Eestimaa kogudes kaardistamiseks vajalikke aeropilte ja kõrgusandmeid? Tantsuvideo, kus näeb Maa-ameti lennukit ja muudki kaardistamiseks vajalikku, on kingituseks Eesti Vabariigile 100. aastapäeva puhul "Eesti tantsib" projekti raames.

Maa-amet tantsis suvest sügisesse ja katsetas kaheksat erinevat "tantsupõrandat", mh Maa-ameti töös olulist tähtsust omavat lennujaama, Suurupi ülemist tuletorni, kus asub Eesti esimene globaalse positsioneerimise püsijaam, aga ka Tabasalu riikliku geodeetilise võrgu II klassi märgi ümbrust.

Amet tänab hea koostöö eest Suurupi seltsi, Tallinna lennujaama, Toosikannu puhkekeskust ja Harku valda. Südamlik tänu ka "Eesti tantsib" projekti korraldajatele.

Moel või teisel lõi tantsuprojektis kaasa üle 120 Maa-ameti töötaja. Koos tantsiti Külli Roosna ja Kenneth Flaki loodud kaasaegset tantsu.

"Eesti tantsib" projekt ootab osalema ja EV100-le tantsulisi kingitusi tegema kõiki huvilisi. Vaata lähemalt err.ee/eestitantsib!

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: