Lastejaama jõulukalendris näeb taas animeeritud jutukesi

1. detsembril avaneb taas Lastejaama jõulukalender, kus süttib iga päev kuusel uus küünal, mille peale avaneb aken uue jutu ning multikaga. Tutvu kalendriga siin.

"Tähekese" valitud jutud on kirjutanud Aino Pervik, Andrus Kivirähk, Markus Saksatamm, Henno Käo, Kristiina Kass, Monika Undo, Kärt Hellerma, Liili Remmel, Peeter Sauter ja Renita Metsalu.

Jutte loevad näitlejad Kaspar Velberg, Helene Vannari, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Liisa Saaremäel. Salvestatud on need Raadioteatris. Animatsioonid tegid Elina Sildre, Siim Raud, Dagne Aaremäe ja Nukufilmi Lastestuudio lapsed.

Juttudes saavad kuulajad teada, kuidas verivorst jõuludeks valmistub, keda appi paluda siis, kui jõuluõhtul elekter ära läheb, või mis juhtub, kui jõuluvana jõuluõhtul haigeks jääb. Kõik lood pole aga sugugi jõuluteemalised - lisaks saab kaasa elada tulnukatele lasteaias, klaverile, kes tahab tegelikult olla hobune, ja tondile, kes otsib tänapäevasemaid võimalusi inimeste kohutamiseks.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: