Tanel Padar väärtustab igapäevaelu uue singliga "Tükike taevast"

Tanel Padar
Tanel Padar Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Tanel Padaril ilmus uus singel "Tükike taevast", mis on esimene avaldatud lugu järgmisel aastal ilmuvalt samanimeliselt EP-lt

Laulu muusika autoriteks on Tanel Padar ja Kaspar Kalluste ning sõnade autoriks Taavi Paomets.

""Tükike taevast" on taas ühise muusikakirjutamise vili, mille keskseks teemaks on igapäevaelus ümbritseva väärtustamine. Oluline on mõista, et meid ümbritseb väga palju headust – seda tuleb lihtsalt osata näha. Muru ei ole rohelisem kuskil kaugel, vaid just seal, kus selle eest hoolt kanda," ütles Tanel Padar uue loo kohta. "Meil kõigil on tegelikult juba kuskil või milleski see tükike taevast, millest uus laul räägib," lisab ta.

"Tükike taevast on koht, kus sa lapsepõlves üles kasvasid. Seal, kus vanaema maasikapeenra vahel tooreid marju kahe käega põske pistsid. Seal, kus sünnipäeval sugulastega lendavat taldrikut täiest jõust loopisid. Seal, kuhu rannast rätiku väel märjana jalgrattaga sõitsid ja seal, kus papsiga saunas oma esimese õlle tegid. Tükike taevast on kodu," segitas laulu sõnade autor Taavi Paomets.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: