Lapsepõlve telemajas veetnud Robert Linna: see maja oli nagu suur kindlus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Kairit Leibold/ERR

ETV muuseumi avamisel oli kohal ka pikaaegne saatejuht Reet Linna koos poja Robert Linnaga, kes tõid intervjuus välja enda mälestusi seoses telemajaga.

Reet Linna kinnitas ERR-ile antud intervjuu, et tal on värskes ETV muuseumis äratundmisrõõmu väga palju. "Järgmisel aastal saab mul 50 aastat televisioonis ja see näitus toob välja palju mälestusi," mainis ta.

Muusik Robert Linna, kes on suure osa oma lapsepõlvest veetnud telemaja koridorides, kinnitas, et tal on alati hea meel sinna tagasi tulla. "Palju on säilinud sellest, kui mina väike olin, nii inimeste näol kui ka maja on sarnane," ütles ta ja lisas, et lapsena tundus telemaja talle kui suur kindlus. "Emotsioon jääb alati samaks."

Seejuures tõi Reet Linna välja, et tegelikult on tema pojal Robertil ka teleoperaatori kõrgharidus. "Ma arvan, et see on võib-olla aidanud suunata mind hoopis muusikuteele, need pole niivõrd erinevad ametid," mainis ta ja tõdes, et operaatorina on ta töötanud väga vähe. "Kõige olulisem, mis sellest olen õppinud, on see, et tuleb osata võimalikult palju enda ümber tähele panna, olenemata sellest, kas sul on kaamera käes või mitte."

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: