Anne Veesaar "Õnne 13" esimesest võttepäevast: ma läksin mütsiga lööma ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Ülo Josing/ERR

Näitleja Anne Veesaar meenutas "Õnne 13" esimest võttepäeva 25 aastat tagasi ning tunnistas, et tal oli enda suhtumise pärast väga piinlik.

"Ma kuidagi suhtusin üleolevalt ja ei õppinud kodus teksti pähe. Stsenaarium tundus nii paks ja kui mul olid esimesed dialoogid Helgi Salloga ja ma sain aru, kuidas ta oli ette valmistanud, siis ma pidin häbi pärast ära surema sinna ahju kõrvale, kus me ühes korteris filmisime," meenutas Veesaar "Vikerhommikus". 

Veesaar lisas, et kui esimese osa filmimisele läks ta mütsiga lööma, siis ülejäänud 25 aasta jooksul pole ta kordagi enam niimoodi võtetesse suhtunud.

Veesaar sattus "Õnne 13" sarja tänu režissöör Tõnis Kasele. "Tegelikult oli samal ajal ka "Salmonid", Toomas Kirss kutsus mind ka "Salmonitesse". Ma mäletan, et ma läksin Tõnis Kasega kohtuma ja ma ei teadnud, mida talle öelda, mis ma nüüd teen selle Õnnega," meenutas Veesaar.

Teel kohtumisele tuli Veesaarele vastu näitleja Jüri Krjukov. "Ma ütlesin, et ma pean minema Tõnis Kasega kohtuma ja ütlema, mis ma teen, ja Jüri vastas mulle, et Tõnis Kase peale võib absoluutselt kindel olla, kui ta midagi ette võtab, siis see asi toimib ja kestab," meenutas Veesaar Krjukovi nõuannet, mida naine nimetab nüüd kuldseteks sõnadeks.

"Õnne 13" tähistab 25. eetrisolemise aastat 30. oktoobril.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: