Vello Vaher osaleb Saksamaa talendisaates

Akrobaat Vello Vaher käis 6. augustil Saksamaal Bremenis talendisaates.

"Ma loodan, et Eesti rahvas saab seda ka näha, aga mul läks suurepäraselt," rääkis Vaher saates "Hommik Anuga".

Möödunud suvel kukkus Vaher ühel esinemisel pea peale, murdis lülisamba ja kaotas seljast ühe diski ehk vaheketta. Kuigi oli oht, et mees ei hakka kindla ravita kõndimagi, loobus ta operatsioonist. "Hakkasin ise tööle," sõnas ta.

Aasta tagasi novembris sai Vaher Saksamaalt kirja, milles teda kutsuti talendisaatest osa võtma. "Ma võtsin selle väljakutse vastu. Minu enese jaoks on see veel kõige suurem väljakutse olnud - ma tahan olla elus. Paljud inimesed arvavad, et kui sa oled minu vanuses, siis istu kodus ja oota surma," jagas 55-aastane mees.

Vaher ütles, et teda aitas endaga töötamisel teadmine, et teatud kuupäevaks tuleb taas vormis olla. "Alles aprillis sain jala taas kaela taha," meenutas ta.

Bremenis esitas Vaher sama kava nagu ka Ameerika televersiooni esimeses voorus. Ta tunnistas, et närv oli enne etteastet suur ja laval selg valutas, kuid ta on sellega harjunud.

Mees pääses ka Saksamaa talendisaate esimesest voorust edasi.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: