Raadio 2 kutsub juba kolmandat korda tähistama bändisärgipäeva

31. augustil toimub kolmas Raadio 2 bändisärgipäev.

Toetamaks head muusikat ja inimesi, kes seda teevad, julgustab Raadio 2 kõiki sel reedel kandma bändisärki. Taaskord on bändisärgipäev rahvusvaheline - oma osalemisest on teatanud mitme Euroopa riigi muusikasõbrad.

Bändisärgipäeva puhul on Raadio 2 eetris eriprogramm. Menuka "Suvehommiku" saatejuht Bert Järvet plaanib iga muusikapala järel uue bändisärgi selga panna ning luua omalaadse rekordi. Kui mitu särki saate jooksul eetrisse läheb, selgub kella kümneks, mil viimane "Suvehommiku" saade eetri Erik Morna uue muusika fookusega jätkuhommikule üle annab.

Keskpäevaste uudiste järel käivitub Maarja Merivoo-Parro juhtimisel bändisärgipäeva jukebox. Selle omamoodi soovikontserdi koostamisel saab osaleda igaüks, kes postitab sotsiaalmeediasse fotosid bändisärkidest ning varustab need teemaviitega #bändisärgipäev. Just särkidel olevate artistide looming hakkabki otse-eetris kõlama. Bändisärgipäeva jukebox jätkub pärastlõunal kella kolmest kuueni, mil loositakse välja eriauhindu. Sõna saavad külalised ning eetris on üllatusreporter, kes viib kuulajad otse bändiruumidesse. 

Raadio 2 bändisärgilaat, kus oma fännikaupa müüvad artistid ise, toimub traditsiooni kohaselt enne jõule. Sel aastal oodatakse laadalisi laupäeval, 8. detsembril.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: