EV100 fotoüleskutse: Saada meile pilte suvisest peomeeleolust

{{1534164000000 | amCalendar}}

Selleks et Eesti suvisele peonädalale õige hoog sisse anda, kutsub Eesti Rahvusringhääling kõiki üles jäädvustama oma peohetki ning jagama pilte teemasildi #MinuPidu all.

Lae oma foto või video üles veebilehele Minupilt.err.ee ja märgi see ära teemasildiga #MinuPidu. Näita, kuidas sina valmistud Eesti taasiseseisvumiseks või märka pidulikke hetki enda ümber.

Kõik fotod ja videod koondame kokku lehele ERR.ee. Loomingulisemate osalejate vahel loosime välja EV100 meeneid ja piletid 19. augusti üheslaulmisele. Jaga oma pidulikke hetki kahe nädala jooksul suvise peonädala lõpuni 26. augustil.

19. augustil toimub üheslaulmisele Tallinna lauluväljakul. Muusikalise suursündmuse esimeses osas "Laulu võim" lauldakse eeslauljate juhendamisel sada minutit järjest. Sellele järgneb kontsert "Sajandi sumin", kus saab kaasa laulda koos mitmete armastatud Eesti bändidega. Üritusest teevad 19. augustil otseülekande Eesti Televisioon ning Vikerraadio. Kontserdile eelnevat saab otseülekande vahendusel jälgida portaalist ERR.ee.

Suure suvise peonädala avab juba 17. augustil Eesti esimene Üldluulepidu Rakveres. Sajandi luulepärlitele järgneb punklaulupidu. Eesti iseseisvuse taastamise päeva tähistame väärika vastuvõtuga Kadrioru Roosiaias, kus 20. augustil võõrustab külalisi president Kersti Kaljulaid. 23. august on mälestuspäev, kui Maarjamäel avatakse kommunismiohvrite memoriaal. 25. augustil istub Eesti rahvas aga pikka peolauda ning võtab juubelisuve kokku muinastulede ääres. Kõike seda vahendab kodudesse ERR. Vaata piduliku suvenädala kava EV100 kodulehel.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: