Telekanali HBO programmivalik jõuab septembrist Eestisse

"Game of Thrones"/"Troonide mäng" Autor/allikas: Pressimaterjalid

Telekanali HBO programmivalik jõuab 1. septembril Telia TV kaudu Eestisse.

Telia Eesti alustas koostööd USA teleteenuse pakkuja ja sisutootjaga HBO, mille tulemusel saavad Eesti televaatajad alates 1. septembrist vaadata Telia TV vahendusel originaalsarju nagu "Troonide mäng" ("Game of Thrones"), "Sünge juhtum" ("True Detective"), "Läänemaailm" ("Westworld"), "Silicon Valley" ("Silicon Valley"), "Sopranod" ("The Sopranos") ja paljud teised.

HBO on maailma tuntumaid meelelahutusbrände, mis pakub programmivalikut 142 miljonile tellijale üle maailma. HBO on WarnerMedia tütarettevõte ning kõige edukam tasuline telekanal.

HBO pakutavat sisu saavad Telia TV kliendid vaadata kahel moel: tellides endale Telia TV lisakanalite paketi või tellides eraldi HBO teenuse. Nende Telia klientideni, kellel on täna juba lisakanalite pakett tellitud, lisandub HBO sisuteenus TV menüüvalikusse automaatselt.  

Eestisse jõudev HBO teenus sisaldab kõiki uusi HBO sarju, samuti teleklassikaks kujunenud sarju, mis on saadaval kõigi episoodide ja hooaegade kaupa. Kõik uued saated jõuavad vaatajateni samaaegselt USA linastusaegadega.

Eestis ja Leedus on HBO saateid võimalik vaadata Telia TV kaudu. Lätis on HBO partneriteks LMT ja Lattelecom. HBO programmivalikut on võimalik vaadata Lätis, Eestis ja Leedus kaabel-TV ja IPTV vahendusel. Rahvusvahelisel areenil on HBO teenused, sh telekanalid ja eraldiseisev striimimisteenus HBO GO saadaval enam kui 70 Aasia, Euroopa, Ladina-Ameerika ja Kariibi mere riigis. Lisaks jõuab HBO ja Cinemaxi toodetav sisu enam kui 150 riiki üle maailma.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: