Johnny Depp süüdistab eksabikaasat Amber Heardi vägivallas

Amber Heard
Amber Heard Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Johnny Depp süüdistab eksabikaasat Amber Heardi vägivallas, väites, et naine lõi teda kaks korda näkku.

Uues kohtuprotsessis väidab Depp, et Heard ründas teda perioodil, mil nad olid abielus, ja räägib erinevat versiooni sellest, mis puudutas Amber Heardi süüdistust tema vastu 2016. aastal, vahendas EW.

Heard süüdistas Deppi kaks aastat tagasi telefoni viskamises, mis tabas naise nägu. Uues kohtudokumendis ütles Depp, et viskas telefoni diivanile ja lahkus toast, ilma et telefon oleks Heardi tabanud.

Depp süüdistab Heardi aga kahes löögis vastu nägu, kui mees hilines naise 30 aasta sünnipäevapidustustele 21. aprillil 2016. aastal. Depp olevat kohtunud oma mänedžeriga ja raamatupidajatega, kuid hoidis Heardi sellest telefoni teel kursis. Kui Depp peole jõudis, oli naine Deppi sõnul külm ja kritiseeriv. Pärast pidu olevat Depp lugenud voodis raamatut, kui alkoholi tarbinud Heard muutus vägivaldseks ja meest kaks korda näkku lõi.

Heardi kaitsjad ütlesid väljaandele People, et Deppi süüdistused ei vasta tõele. Samuti viitasid kaitsjad, et Deppil on käimas mitu kohtuprotsessi, ühes süüdistab endine kolleeg Deppi võttepaigal ründamises.

Heard alustas lahutusprotsessi Deppist 2016. aasta 23. mail ning võttis mehe vastu lähenemiskeelu. Naine avaldas kohtuprotsessi vältel endast foto sinikaga silma all, mida kasutati tõendina Deppi vägivaldsest käitumisest ja telefoni viskamisest naise näkku.

Heardi süüdistuses oli samuti mainitud 30. sünnipäeva pidustusi, kuid naise sõnul ilmus Depp restoranis toimunud peole uimastijoobes. "Johnny haaras mu juustest ja virutas mind vastu põrandat," kirjeldas naine toimunut.

Deppil on pooleli kohtuvaidlus Briti väljaandega The Sun ning ajakirjanik Dan Wootoniga, kes nimetas näitlejat naisepeksjaks.

Depp ja Heard kohtusid 2011. aastal filmivõtetel ja abiellusid 2015. aastal. Heard andis lahutuse sisse 15 kuud pärast abielu. 2016. aasta augustis jõudis paar kohtuvälisele kokkuleppele ja lahutasid ametlikult 2017. aasta jaanuaris. Heard annetas lahutusest saadud summa heategevusele.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: