Laura esitles uue singli videot koostöös noorte Eesti tantsijatega

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: Youtube

Juuli alguses veetsid 40 noort tantsijat neli päeva koos Tartu tantsuakadeemias, et saada rohkem teada filmimaailmast ja õppida tundma muusikavideo valmisimise kõiki etappe. Projekti lõpus panid noored algusest lõpuni kokku enda tehtud videoklipid Laura uuele singlile "Tõusulained".

Projekti juhendajaks oli koreograaf ning filmitegija Ruta Ronja Pakalne, kes andis noortele edasi nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi, lastes noortel siiski vabalt, vastavalt oma loodud kontseptsioonidele tegutseda.

Projektis osales noori üle kogu Eesti ning pea kõikidest suurematest tantsukoolidest.

Protsessi kõrghetk oli võttepäev Lauraga – noorte jaoks oli eriti põnev töötada nii lähedal nende armastatud lauljaga ning veenduda, et superstaarid ei ole üldse nii ülbed või uhked kui arvatakse. "Laura oli üliarmas, ta läks kõigi meie ideedega kaasa ning lisas meisse enesekindlust, et me saame hakkama. See oli kõik ääretult lõbus," jagas oma emotsioone laagris osalenud tantsija Lisandra Leemets.

Projekt sai teoks tänu ENTÜ ning Tartu tantsuakadeemia koostööle ning aktiivsete noorte tantsijate initsiatiivile.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: