Taavi Libe kõrval hakkavad saadet juhtima kultuurikorraldaja ja põllumees ({{commentsTotal}})

Foto: Aurelia Minev/ERR

Vikerraadio "Suveöö" saade pakkus raadiokuulajatele võimalust kandideerida 3. augusti kaassaatejuhiks Taavi Libe kõrvale. Kokku laekus 34 sooviavaldust ning kolme tunni pikkune saade saab kolm saatejuhti. Kaheks esimeseks valikuks osutusid Sandra Suurkask ja Raimond Ellik.

31-aastane Sandra Suurkask on erialalt kultuurikorraldaja. "Naudin mõnusat maaelu ja kasvatan oma kaht last, renoveerime talu ja elame sellist enda meelest päris elu," ütles Suurkask enda kohta.

Oma saateideeks pakkus ta välja suveõhtusse imehästi sobiva hipihõngu. "Olen ise aegade jooksul palju kuulanud Joni Mitchelli, James Taylori, Graham Nashi jt Ameerika hipi-ajastu hiidude muusikat. Oleks äge sellesse aega tagasi vaadata, võib-olla uurida rohkem ka Eesti ja meie naabrite sama kultuuri esindajaid," lausus Sandra.

Raimond Ellik on Sõrvemaa põllumees ja alatine Vikerraadio kuulaja. "Miks mitte rääkida maal elamisest ja töötamisest. Kuidas vastu pidada juba 1600 päeva järjest iga päev tööd rabades, umbes 20 tundi päevas? Kuidas tulla välja rasketest olukordadest, toitumisest, stressist, kannatlikkusest? Seda kõike kerges huumorivõtmes," lausus Ellik.

Viimase 22 aasta jooksul on mees 50 päeva puhanud ja reisinud. "Miks mitte rääkida ka sellest, kuidas targalt puhata?" küsis ta.

Taavi Libe kolmas kaassaatejuht selgub teisipäevases "Vikerhommikus" kell 8.35.

Toimetaja: Rutt ErnitsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: