ETV2 teemaõhtu tähistab Tõnu Oja 60. sünnipäeva

Tõnu Oja
Tõnu Oja Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Näitleja Tõnu Oja sai 4. juulil 60-aastaseks. ETV2 teemaõhtu vaatab tagasi tema karjäärile ning meenutab eredamaid hetki tele-ekraanilt.

"Tähelaev: Tõnu Oja"
8. juuli kell 19:30

Saates on peaosatäitjaks omanäoline näitleja, laulusõnade kirjutaja ja tõlkija Tõnu Oja. Kõrvalosades Rein Oja, Kaarel Oja, Pääru Oja, Mare Oja, Villu Kangur ja ansambel "Zorbas". Saatejuht Grete Lõbu.

Lühimängufilm "Vanameeste paradiis"
8. juuli kell 20:45

Lühimängufilm kahest vanast linnaametnikust, kes saadetakse keskkonnaametist sundpensionile. Mehed otsustavad hakata omal käel kalavetel röövpüüdjate vastu võitlema, kuid kalurid ja ümbritsev loodus peidab endas rohkem salapära, kui mehed esialgu näha oskavad. Sõit kalurikülla muudab meeste elu igaveseks. OsadesTõnu Aav, Aleksander Eelmaa, Tõnu Oja jt. Režissöör Ove Musting.

"Hetki arhiivist. Tõnu Oja"
8. juuli kell 21:10

Toredad hetked ETV arhiivist, kus peategelaseks Tõnu Oja.

Lavastus "Aabitsa kukk"
8. juuli kell 21:20

Lugu mehest, kellel on olemas aabits ja onu Paul. See on lugu väiksest, lihtsast inimesest ja uinuvast mõistusest. Autor ja lavastaja Andrus Kivirähk, kunstnik Liisi Eelmaa. Mängib Tõnu Oja. Režissöör Kadi Katarina Priske.

"Siin ja praegu: Tõnu Oja"
8. juuli kell 23:05

Jüri Aarma külaliseks on näitleja Tõnu Oja. Režissöör Kalev Lepik, toimetaja Anne Tuuling.

"Hetki arhiivist. Tõnu Oja"
8. juuli kell 23:50

Toredad hetked ETV arhiivist, kus peategelaseks Tõnu Oja.

"Tugitooliteater: Pansioni perenaine"
9. juuli kell 00:05

Musta huumori valdkonda kuuluva Roald Dahli novelli "Pansioni perenaine" toovad teieni näitlejad Ines Aru, Tõnu Oja ja Gunnar Kilgas. Televisioonile seadis Kalev Lepik, toimetaja Anne Tuuling.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: