AK uued ilmateadustajad on Veronika Uibo ja Ott Nool

Veronika Uibo ja Ott Nool
Veronika Uibo ja Ott Nool Autor/allikas: Erakogu

"Aktuaalse kaamera" uued ilmateadustajad on õpetajana töötav Veronika Uibo ja äriklientide nõustaja Ott Nool.

"Kümnete kandidaatide seast valisime välja just Veronika ja Oti, sest nad mõlemad olid väga põhjalikud ja kiire õppimisvõimega, mida näitasid erinevates voorudes ette antud ülesanded," põhjendas ERR-i teleuudiste juht Liisu Lass valikut.

"Veronikal ja Otil on olemas ka see müstiline miski, mis tele-eetri puhul vajalik," lisas Lass.

"Ma arvan, et kõige enam kannustavad mind elus erinevad väljakutsed. Kogemuste arvel mõõdan enda kui isiksuse rikkust," selgitas Ott Nool, miks ta otsustas kandideerida AK ilmateadustajaks.

"Tööalaselt olen ennast proovile pannud nii koolitajana, judotreenerina, inglise keele õpetajana Kambodžas, meeskonna ohutusülemana Austraalia farmides ja nüüd üsna varsti ka ilmateadustajana ERR-is. Tegelikult mahub siia nimekirja veel huvitavaid tegemisi ja töid. Kuna olen esinejatüüpi inimene, siis olen ammu juba visioneerinud töötamast kaamera ees. Eks ole siis näha, kas see kõik kulmineerub reaalsuses," lisas Ott.

"Minu jaoks on suur võimalus olla osa AK meeskonnast ja töötada inimestega, keda imetlen ja austan," rääkis uuest väljakutsest Veronika Uibo.

Eetris saab uusi ilmateadustajaid esmakordselt näha sügishooajal.

Mai keskpaigas kuulutas ERR välja avaliku konkursi uute ilmateadustajate leidmiseks, kuna Henri Laumets ja Martin Mileiko otsustasid mõlemad pikemaks ajaks välismaale siirduda.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: