Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kultuurikatlas toimub homme heategevuslik kontsert "Laulud sõdurile"

Heategevuslik kontsert
Heategevuslik kontsert "Laulud sõdurile" Autor/allikas: Ardi Hallismaa

Homme, 21. juunil kell 19.00 juhatab Kultuurikatlas Võidupüha pidustused Tallinnas sisse heategevuslik kontsert "Laulud sõdurile". Kultuurikatlas esinevad Anne Veski, Tanja, Liis Lemsalu, Robert Linna, Laura Prits, Rasmus Rändvee, Carlos ja Raul Ukareda. Kontserdile tulevad kaasa elama ka Eesti ja Islandi presidendid ning kontserdist teeb ülekande ETV.

Heategevuslik kontsert "Laulud sõdurile" toimub seitsemendat korda ning esimest korda jõuab kontsert Tallinna. Kontserdiga aitab Carolin Illenzeeri Fond toetada raskelt vigastatud või teenistuses hukkunud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Seitsme tegevusaasta jooksul on nii mõnigi pere saanud tänu sellele võimaldada oma lastele ülikooliteed ja saanud või jätkanud võimalust tegeleda mõne hobiga.
 
"Vahel on vaja ainult natukene tuge, et luua lastele võimalust nende haridustee või huvitegevuste jätkamiseks. See on vähim, mis me koos teha saame, et need vaprad kaitseväelased, kes meid igapäevaselt kaitsevad, saaksid hoitud ka meie poolt," lausus Carolin Illenzeeri Fondi tegevjuht Liina Kurvits.
 
2017. aastal toimus kontsert Rakveres ning kontserdiga koguti üle 40 000 euro. SA Carolin Illenzeeri Fond maksab aastas keskmiselt 60 korral erinevat toetust raskelt vigastatud või teenistusel surma saanud kaitseväelaste laste haridustee ning huvitegevuse toetuseks.
 
Kultuurikatlas esinevad Anne Veski, Tanja, Liis Lemsalu, Robert Linna, Laura Prits, Rasmus Rändvee, Carlos ja Raul Ukareda. Muusikuid saadab Eesti Kaitseväe orkester Peeter Saani juhatamisel ja õhtujuht on Jaanus Rohumaa. Õhtu lavastab Alo Puustak. Kontserdist teeb otseülekande ka ERR.EE ning ETV kannab kontserti üle 22. juunil kell 20.00 ja 23. juunil 9.55.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: