Galerii: kogupereüritusel TULP toimusid "Huvitaja" avalikud salvestused

27. mail salvestas Vikerraadio "Huvitaja" saateid kogupereüritusel TULP. Juttu tuli tervisest ja õnnest, tehisintellektist ja tulevikuinimestest, eri kultuuride tantsust, tänapäevasest tsirkusest ja muustki.

Kell 12: Meelis Süld võttis vaatluse alla terviseteemad: liikumisest kui õnne saladusest rääkis klubi Reval Sport spordijuht ja treener Ülle Ptšelovodova, õnneliku elu nippe jagas kliiniline psühholoog ja peaasi.ee tegevjuht Anna-Kaisa Oidermaa.

Kell 13: Krista Taim rääkis tantsust ja kultuurilistest erinevustest kuus aastat Egiptuses elanud ja Kairo Ooperiteatris töötanud Kaidi Udrisega, kes on nüüd kodumaal tagasi. Juttu tuli ka heategevuslikust kevadkontserdist, mille korraldab 2. juunil Eesti Idamaise Tantsu Koda.

Kell 14: Allan Rajavee külaline oli populaarse tehnoloogiakommentaari "Portaal" autor Kristjan Port, kellega tuli juttu tehisintellekti ja inimese omavahelisest suhtest, tehisintellektiga seotud hirmudest ja müütidest ning inimkonna tulevikuperspektiividest nende arengute valguses.

Kell 15: Kerttu Kaldoja saatekülaline oli tsirkusefestivali HOOG direktor Anu Tähemaa, kellega arutleti juunis Eestisse jõudva kaasaegse tsirkuse teemadel: sellest, miks ja kuidas kaasajal enam loomi ja hirmsaid kloune ei kasutata ning kuidas tsirkust kasutatakse vangide, kodutute ja haigete rehabilitatsioonivahendina.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: