Ants Nuut: mis õnne valemit sa veel tahad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: kuvatõmmis

"Prillitoos" käis Kadrioru pargis kohtumas kahe muusikuga, kel selle kohaga omad mälestused ja kes rääkisid sellest, kuidas rõõmu saada ja anda.

"Me oleme siin päris konkreetsel põhjusel," ütles saatejuht Reet Linna. "Teie peaks mäletama, mis siin enne oli."

"Siin oli puukõlakoda," teadis Ants Nuut kohe. "Ma olin väike poiss, ema tõstis mu siia ääre peale ja kõik Heli Läätsed ja Tennosaared olid noored siis, nemad laulsid ja see oli selline ilus lapsepõlvemälestus." Hiljem jõudis Nuut ise samale lavale bigändiga.

Teet Veskus ise kõlakoja lavale ei sattunud, aga elas nimetatud muusikutele kaasa raadio kaudu. Tänapäeval teevad mehed koos kolmanda liikme Allan Jakobiga Trio Naturalet, mis, nagu nimest aimata võib, on juhtmevaba.

"Ilma juhtmeteta muusika annab ju nii palju energiat," ütles Veskus, aga lisas, et juhtmevabadus tekkis laeval mängides vajadusest.

Ants Nuut lausus, et tänapäeval otsitakse õnne valemit, aga mis valemit sa veel tahad, kui saad käia ja mängida inimestele rõõmuks muusikat.

Vaadake vestlust Kadriorus videost.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: