Lasnamäele sünnib ühise kaunistamise käigus kunsti ({{commentsTotal}})

Lasnamäe betoonkerad
Lasnamäe betoonkerad

Nädalavahetusel sünnib ühisloomes Lasnamäele linnakunstiteos. Loomingulise kahepäevase töötoa käigus saab igaüks kaasa lüüa ja kaunistada Kivila-Tondiloo pargi nukrad betoonkerad värvilise mosaiigiga ja erksa värviga.

Töötoa eesmärk on panna kohalike elanike rohkem märkama ja väärtustama oma elukeskkonda ning anda lasnamäelastele võimalus võtta aktiivselt osa linnaruumi paremaks kujundamisel. Sündmus on kogu perele ning arendav lastele ja noortele.

Sündmust korraldatakse 19. ja 20. mail kell 12-17 Kivila-Tondiloo pargis, Muhu 4 maja juures. Laupäeval toimub keraamikaplaatide tükeldamine ja nende paigaldame plaatimisseguga betoonist keradele. Pühapäeval lõpetatakse töö vuugiseguga tükkide vahesid täites ning betoonkerasid ekrsa värviga võõbates.

Sarnane kunstiteos valmis 2016. aastal Kalamaja Mosaiigistuudio korraldatud töötoas Ökomässu ajal ning kaunistab tänaseni tänavaruumi Balti jaama turu lähedal.

Toimetaja: Valner ValmeHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: