Aita valida Eesti parim õpilasfirma

Euroopa parim õpilasfirma 2017 Festera
Euroopa parim õpilasfirma 2017 Festera Autor/allikas: JA Eesti

Tuleval reedel valitakse Tartus, Eesti rahva muuseumis 23. korda Eesti parim õpilasfirma. Nüüdsest on võimalik finalistidega tutvuda ja oma lemmiku poolt ka hääl anda. 

Võistlusest võtavad osa 21 õpilasfirmat üle Eesti, kes selgitavad enda seast neljaosalises maratonlahingus välja parima. JA Eesti Facebooki lehel tutvustatakse 10. maini iga päeva kolme finalisti ning sealsamas saab ka oma lemmiku poolt hääletada. 

Parimad selguvad 11. mail. "Parima õpilasfirma valimine on seekord eriti suurejooneline, sest seda saavad kõik huvilised terve päeva jooksul Eesti rahva muuseumisse vaatama tulla või jälgida kõike otseülekande vahendusel," märkis võistlust korralava Junior Achievement Eesti direktor Kersti Loor.

Parima õpilasfirma tiitliga pärjatu sõidab suvel Eestit esindama Serbias toimuvale Euroopa õpilasfirmade võistlusele. Eelmisel aastal osutuks Euroopa parimaks just Eesti õpilasfirma Festera, mis valmistab ainulaadseid prügikaste, mis toodavad toidujääkidest väärtuslikku huumust.

"Finaal saab igal juhul olema pingeline. Kokku esitas oma tegevusaruande JA Eestile 39 õpilasfirmat, kuid finaali pääses 21. Kahjuks jäi siiski nimekirjast välja mitmeid tugevaid õpilasfirmasid. Toodete, teenuste ja teadmiste tase tõuseb noortel iga aastaga," rõõmustas Loor. "Finaal on küllaltki mänguline, noortel tuleb eelnevalt valmistada ennast tutvustav video, näidata oma lavaesinemist, vestelda žüriiga, demonstreerida oma müügioskusi stendivoorus ning vastata intervjuus keerulistele küsimustele," lisas ta.

Meeleolukast võistluspäevast ja sellele järgnevast pidulikust auhinnagalast toob JA Eesti kõigi huvilisteni ka mahuka otseülekande koos ekspertkommentaaride, intervjuude ja põnevate üllatustega.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: