Noorkuu esineb Viimsis festivalil JazzPopFest

Noorkuu
Noorkuu Autor/allikas: facebook.com/Noorkuugroup

Ansambel Noorkuu annab Viimsi üheksandal JazzPopFestil kontserdi.

2017. aastal liitus ansambliga Jakko Maltis, kes on toonud bändi uusi mõtteid ja laule, mida nüüd järjest ka teostatakse. Viimsi kontserdil kuuleb päris mitut uut laulu, mille leiab sügisel ka Noorkuu uuelt ilmuvalt albumilt. 

Laval ansambel Noorkuu, koosseisus: Jakko Maltis (tenor), Martti Meumers (bariton), Rein Kahro (bariton), Märt Murrik (bariton) ja Remi Teras (bass). Noorkuu laulude stuudioprodutsent ja kontserdi helindaja on Silver Lepaste.

Ansambel Noorkuu on nii Jõgeval toimuva Alo Mattiiseni muusikapäevade kui ka Tartu Raimond Valgre nimelise festivali laureaat aastatest 1997.-2000. Samuti korraldas ansambel ise aastatel 2000.-2005. Tartus noorte vokalistide ja ansamblite festivali Estvokaal.

Viimsi JazzPopFest on Eestis ainukene jazz- ja popmuusikale ning eesti keele keskendunud konkurss kooridele ja ansamblitele. Festivali eesmärk on edendada kergemuusika, eestikeelset ja Eesti autorite loodud muusika viljelemist. Noorkuu peab sellelaadseid konkursse ja festivale Eestis oluliseks, innustamaks noori vokaalansambleid, muusikuid ja nende juhendajaid. 

Noorkuu kontsert Viimsi koolis toimub 26. mail.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: