Kihlveokontor ennustab poolfinaalide eel Nechayevale finaalis neljandat kohta

Elina Nechayeva
Elina Nechayeva Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Maailma suurima lauluvõistluse Eurovisiooni poolfinaalide eel on Betsafe spordiennustusportaali analüütikud kindlad, et Eesti pääseb finaali ning ennustavad Elina Nechayevale lõppvõistlusel neljandat kohta. Eurovisiooni võidab analüütikute praeguste hinnangute kohaselt Iisrael, kellele järgnevad Norra ja Prantsusmaa.

Betsafe’i Balti riikide turundusdirektori Kaido Ulejevi sõnul on Nechayeva menu meedias ja Eurovisiooni fännide hulgas olnud tähelepanuväärne.

Analüütikud arvestavad koefitsientide arvutamisel Ulejevi sõnul muuhulgas lisaks menule ka muusikakriitikute arvamusi, hääletamise ajalugu kui ka riigi edu varasematel Eurovisioonidel. "Tegu on aga live show'ga, kus mängib rolli lugematu arv nüansse ning olukord võib muutuda sekunditega kardinaalselt," lisas Ulejev.

Eurovisiooni kõige tõenäolisema võitja Iisraeli võidukoefitsient on Betsafe'i portaalis 3,00 ning võidutõenäosuseks seega ligikaudu 33 protsenti. Norra ja Prantsusmaa võidukoefitsiendid on vastavalt 6,25 ja 6,50. Eesti jõuab finaalis analüütikute hinnangul neljandale kohale – võidukoefitsient 10,00 ning –tõenäosus 10 protsenti.

Elina Nechayeva suurima kleidikonkurendi Venemaa laul jõuab Betsafe'i hinnangul küll finaali, kuid pretendeerib seal pigem viimastele kohtadele. Balti riikide arvestuses on Eesti 85-protsendilise tõenäosusega kindlal esikohal, Leedu ja Läti jäävad analüütikute arvates sarnaselt Venemaaga finaali viimastele kohtadele või jäävad sealt napilt välja.

Üllataval kombel jääb üks Eurovisiooni kõige edukam riik, Rootsil tänavu poolfinaali eelsete ennustuste põhjal finaalis lausa kaheksandale kohale – võidukoefitsient 20,00.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: