Video: Gypsy-jazzi koosseisu Titoks pop-up kontsert

Eesti Jazzliit alustas projektiga Jazz.ee live: pop-up lunch, mis toob Viru keskuse Rahva Raamatusse hubased lõunakontserdid. Ansambel Titoks esitas kontserdil lood ''I Wonder Where My Baby Is Tonight/When Day Is Done'' ja ''The World is waiting for the Sunrise''.

Noored tegijad ansamblist Titoks on jõudnud juba palju muusikaliselt luua. Bänd esines sel aastal Jazzkaarel ning bassimängija Robert Nõmmann jõudis aprilli alguses toimunud rahvusvahelisel konkursil Riga Jazz 2018 finaali. 

Virtuoosne ja detailideni lihvitud, emotsionaalne ja meeleolukas kollektiiv jääb mällu kõigile, kes kasvõi korra on sattunud seda kuulama. Titoks koosneb kolmest sõbrast, noorest, aga juba üsna staažikast muusikust, kes tänu aastatepikkusele koosmängule on saavutanud ideaalse harmoonia nii mõtetes kui ka heliilmas.

Ansamblis mängivad:
Kristjan Rudanovski – viiul
Jaanis Kill – kitarr
Robert Nõmmann – kontrabass

Trio toob publikuni Django Reinhardti parimad palad, Raimond Valgre unustamatud meloodiad ning klassikamaailma ilusaimad kompositsioonid, seda kõike muidugi gypsy-jazzi võtmes. Titoksi improvisatsiooniline kahekõne ja virtuoossus tekitavad kuulajais emotsioone, mida on raske unustada.

"The World is waiting for the Sunrise":

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: