Galerii: Koolitantsu finaal Paides II ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Suvesoojal aprilli nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 festival piduliku finaaliga Paide muusika- ja teatrimajas.

Koolitants 2018 finaalikontsertide žürii koosseisus Kai Valtna (kõik žanrid), Raho Aadla (kõik žanrid), Triinu Leppik-Upkin (kõik žanrid), Kerttu Kaldoja (kõik žanrid), Kadi Aare (kõik žanrid), Kaisa Selde (Eesti- ja lastetantsud), Liisi Koikson (Eesti- ja lastetantsud) ning Marko Kiigajaan (show-, tänava-, eesti ja lastetantsud) nimetas laureaatide ja nominentide tiitlid järgmiselt:

TÄNAVATANTS
4.-7. klass

Studio Joy (B-boys Squad) "Ettekandjad ", tantsu autor ja juhendaja Alexander Makarov - laureaat
Thug Life "Kommipood", tantsu autor ja juhendaja Viiu Roosi - nominent
Lions "Äikese lapsed", tantsu autor ja juhendaja Elena Loseva – nominent

6.-9. klass
Tantsukool WAF Dance "Zombied", tantsu autorid Markus Monak , Meeli Pärna - laureaat
Funny Kids "Tunne biiti", tantsu autor ja juhendaja Oleg Harkov - nominent
Rambo "Tukad tuksis", tantsu autor ja juhendaja Ahto Pääsik – nominent

10.-12. klass
Tantsukool Semiir "BS180", tantsu autorid ja juhendajad Kelly Kasjanenko ja Ramon Paukson - laureaat
P.I.P.E. "Ülemäärane summa", tantsu autorid Ramon Paukson, Joseph Tsosh ja Roman Mihhailov, juhendaja Roman Mihhailov - nominent
Tähtvere tantsukeskus "Ugri jõud", tantsu autorid Kerstin Lõhmus, Jaagup Ajaots ja Sten Paluoja, juhendaja Kerstin Lõhmus – nominent

SHOWTANTS
4.-7. klass

Face moe- ja tantsukool "Tort", tantsu autor ja juhendaja Maarja Kukumägi - laureaat
Tähtvere tantsukeskus "Emajõe piraadid" tantsu autor ja juhendaja Kerstin Lõhmus - nominent
Stuudio dotE "Sada, sata, simts (ehk mo naabrimutil om ka sajane pidu)", tantsu autor ja juhendaja Kati Ly Koit – nominent

6.-9. klass

Dreamstudio "Baghinja", tantsu autor ja juhendaja Julia Koneva - laureaat
Vaida põhikooli tantsutrupp Hoop-Side "Tänavalt staariks", tantsu autorid tantsijad ja juhendaja Deisi Viimne - nominent
TantsuGeen "Pseudoprobleem", tantsu autor ja juhendaja Elina Tamm – nominent

10.-12. klass

Tähtvere tantsukeskus "Moulin Rouge", tantsu autor ja juhendaja, Maarja Pruuli - laureaat
Vilistlased "Janu", tantsu autor ja juhendaja Janette Norkko - nominent
VK Janika Tantsuline eliitrühm " Püha õhtusöömaaeg", tantsu autor ja juhendaja Elina Gorelašvili – nominent

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: