ERM pakub huvilistele võimalust ise näitus koostada

Möödunud aasta konkursi võitjate Ann Einbergi ja Annaliise Kalamehe kureeritud näitus
Möödunud aasta konkursi võitjate Ann Einbergi ja Annaliise Kalamehe kureeritud näitus "Unemosaiik" tutvustas unenägude rolli igapäevaelus. Autor/allikas: Arp Karm

Eesti Rahva Muuseum kutsub osalema näituseideede konkursil "Oma näitus 2018", mille võitjal avaneb võimalus ERM-i osalussaalis oma näitus luua.

Tänavuse ideekonkursi teemaks on argielu ja selle mitmekülgsed väljendused inimeste igapäevastes tegemistes. Ideid saavad esitada eraisikud, organisatsioonid või kodanikuühendused, kes igapäevaselt muuseumitöö või näituste kureerimisega ei tegele.

Ideede esitamise tähtaeg on 14. mai. Konkursi reeglitele vastavate näituseideede hulgast valitakse võitja avaliku hääletuse tulemusel. Konkursi võitja kuulutatakse välja 18. juunil ning võidunäitus avatakse ERM-is tuleva aasta veebruaris.

ERM pakub võitjale näituse jaoks pinda (130 m2) ja vajalikke tehnilisi vahendeid. Konkursi tingimustega saab tutvuda muuseumi kodulehel.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: